ko Tev noteikti vajadzētu izdarīt šoruden

REDZĒT

Latvijas rudens pusi, kas atklājas ārpus Siguldas robežām. Dodies apskatīt sava rajona skaistākos pagalmus vai dodies pārgājienā – ieskaties vairākos maršrutos šeit. Tas nekas, ka lapas vairs nerotā kokus, tas nebūt nenozīmē, ka dabai nav nepieciešama Tava tikpat liela uzmanība.

Rudens

IZLASĪT

“Septiņi garīgie jogas likumi” – Ļoti viegli lasāma grāmata, kas vienkārši izskaidro mūsu būtības daudzslāņaino dabu, palīdz iegūt mieru un pārliecību par saviem spēkiem caur jogas likumiem. Izklausās vienkārši, vai ne? Nekas nenotiks, kamēr Tu pats pie tā nestrādāsi. Ja neesi gatavs arī izkustēties, tad grāmata nebūs Tev.

PAGARŠOT

Siltu, pikantu ābolu sidru, īstu amerikāņu pīrāgu no īstiem latviešu āboliem, ābolu karamelē – tirgū par patiešām pievilcīgām cenām ir nopērkami vietējie āboli, un to visu gatavo pats! Es, piemēram, vēl neesmu pagaršojusi nevienu no šiem gardumiem.

UZRĪKOT

Vēl pēdējo rudenīgo pēcpusdienu pie ugunskura. Lai tas silda un uguns dziedina. Neaizmirsti par kakao! Tā sezona ir oficiāli atklāta.

UZTAISĪT

Savu pateicības žurnālu. Pateicība vislabāk darbosies, ja teiksi to skaļi, taču iesākumam derēs arī ieraksts pateicības žurnālā, ko liksi uz nakts skapīša, un, kas pirms gaismas izslēgšanas, katru dienu atgādinās Tev par šo procedūru.

PAMĒĢINĀT

Nebeigt skriešanas sezonu! Vai arī jebkuru sezonu, kas Tev ir aktuāla. Padari to visa gada aizraušanos!

NEKAUTRĒTIES

Būt bērnišķīgam – izdauzīties atlikušajās rudens lapās, izbaudīt lietu, peļķes un nekautrēties būt patiesam. Nosviest uz visiem laikiem to masku, kurā parādamies citiem. Izliekoties Tu patērē enerģiju, sava vērtība Tev nevienam nav jāpierāda.

NOKLAUSĪTIES

FKA twigs – How’s That

Clams Casino – I’m God

Fatima Yamaha – What’s a girl to do

Flume & Chet Faker – Drop the Game

VELTĪT

Laiku sev!

Rita

Advertisements

6 responses

  1. ābols karamelē garšīgi izskatās tikai filmās. vari ticēt – nav tā vērts :D tā ka balsoju labāk par diviem (vismaz) ābolu pīrāgiem :))

    Like

    • Upsī! Es noteikti esmu no tiem, kas ēd ar acīm, tāpēc arī esmu uzķērusies uz šī āķa :) Lai tad iet tie pīrāgi vairumā!

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s