monthly favorites / October 2015

Artistry Hydra-V barojošs krēms sejaiLīdz ar gadalaiku maiņu, manai sejas ādai vairs nepietiek tikai ar nakts serumu un vieglu dienas krēmu. Acīmredzami (sausākas ādas laukumi) bija jāmeklē krēms, kurš mitrina un baro daudz intensīvāk. Šobrīd ideāla opcija ir Artistry barojošais krēms no HYDRA-V sērijas. Lai justu tā mitrinošo efektu, nepieciešams tiešām pavisam neliels daudzums. Pēc MOSSA Youth Defence antioksidantu vai Kivvi Pyrus Cydonia 24h krēma lietošanas tas likās nedaudz  ķīmisks vai īpaši koncentrēts, ja tā var teikt, bet savu darbu tas izdara kā solīts. Ā un iepakojums. Vai redzējāt cik tam smalks un skaists iepakojums?

IMG_0466

Ferrovital uztura bagātinātājs. Ar mērķi ātri uzņemt ķermenī trūkstošo D vitamīnu  dzelzi, oktobra sākumā devos uz aptieku. Zinot to, ka ikdienā zāles nedzeru un, ka pat tad, ja tās izrakstītas, tabletītes kaut kur vienkārši tiek aizmirstas, izvēlējos uztura bagātinātāju sīrupa formā un par šo izvēli joprojām ļoti priecājos. Zinu, zinu, ka tajos ir daudz cukura, bet varbūt tieši tāpēc nevienu vakaru neaizmiru to iedzer, jo salds un garšīgs, un pilns ar man vajadzīgo metālu.

Kale kāposts. Ilgi gaidīju to parādamies vietējo veikalu plauktos un beidzot tas ir noticis! Tagad šis zaļais brīnums ir absolūti visur – blogos, TV, žurnālos… un manā ledusskapī!  Droši vien būtu lieki minēt tā lieliskās īpašības (dzelzs, kalcijs, Omega 3 utt.), jo par to šobrīd pieejama ļoti plaša informācija, bet,  lai nu kā – kale kāposts manā vēderā šajās nedēļās gan rītā, gan vakarā un ļoti garšo! Par manu mīļāko tā lietošanas veidu pastāstīšu kādā no saviem nākamajiem ierakstiem un, nē, tie nebūs kale čipši.

Kale kāposts

 

Žurnāla DEKO “Pilsētas karte”. Žurnāla 15 gadu jubilejas numura tālākajās lappusēs atradīsi divus atvērumus, kurā stāstīts par jauni atvertajām, skaistajām konceptvietām Rīgā – Rīgas Bārddzini, Zivju Leti, Pagalmu utt. No manas puses gan fotogrāfijas, gan komentārs par sajūtām un vērā ņemamām detaļām. Lepojos!

New Balance 410. Zinu, ka šajā vilcienā esmu ielekusi ar milzīgu nokavēšanos, bet man patīk staigāt un lielai staigāšanai ir nepieciešami labi apavi. Laboju – lielai staigāšanai nepieciešami ērti apavi. Un tad vēl tāds aspekts, ka šiem ērtajiem apaviem ir labi jāizskatās ar aptuveni visu, kas atrodams garderobē (labā ziņa,ka manā nekas daudz nav atrodams), jābūt viegli kopjamiem utt. Vārdsakot, šiem apaviem manā galvā jāiziet ugunskristība un šim konkrētajam New Balance tas kaut ka izdevās.

Black New Balance 410

Black New Balance 410

Beāte

7 responses

 1. Būs jāpievērš uzmanība Ferrovital uztura bagātinātājam…arī regulāri aizmirstu lietot D vitamīna pilienus (tas ir tik ķēpīgi)! Lielisks raksts!

  Liked by 1 person

  • Paldies! Sīrups ir tik patīkami salds, ka tik dēļ tā vien rodas vēlme to vienkārši iedzert. Man tas darbojas perfekti :) Tikai jāatceras, ka to nevajadzētu lietot kopā ar kafiju vai piena produktiem

   Like

 2. pag par, kopš kura laika Ferrovital sīrupā ir D vitamīns? neko nejauc? dzelzs – jā, čupa ar B grupu – jā, bet ne D.

  Like

  • Jaucu :D Sārtiem vaigiem atzīstu, ka tiešām esmu sajaukusi. Tā ir, ka paralēli bloga rakstīšanai atvērts stāv informatīvais materiāls par vitamīniem. Paldies, Tev! Laboju!

   Like

 3. Pingback: Ātrie kale kāposta salāti « femmefarfalle.com

 4. Artistry sejas krēms tiešām patīkams, bet manai sejai stipri pa vāju. Es tagad vairāk ikdienā lietot Kiehl`s jauno sejas eļļu, kas kalpo kā labs, barojošs serums. :)

  Liked by 1 person

 5. Pingback: monthly favorites / October 2016 « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s