Smiltsērkšķu vitamīni un mirklis sev

Pirms pāris dienām pieķēru sevi ar sajūtu, ka manam ķermenim nepieciešama īsta, patiesa atpūta – siltums, mīļums, rūpes un pavisam jauna enerģija. Šī ir sajūta, kuru ne ilgāks miegs, ne plūstoša yogas nodarbība sakārtot nespētu. Sapratu, ka vēlos mirkli sev, mirkli relaksācijai, mirkli SPA rituālam – tikai man, tikai manam ķermenim.

Mans ceļš aizveda – Verdant Eco SPA 13.janvāra ielā 33, kur pēc speciālisu rekomendācijas izvēlējos izbaudīt Sezonas SPA, kura pamatā sezonā aktuālās ogas, kas šobrīd ir vitamīniem bagātie smiltsērkšķi!

VERDANT ECO SPA

Smiltsērkšķiem piemīt dziednieciskas īpašības un, izmantojot tos masāžās, SPA rituālos, jebkādos ārstnieciskos nolūkos, tie spēj saglabāt šīs īpašības un labvēlīgi ietekmēt cilvēka veselību. Šajās ogās atrodamā skābe pazemina dažādu stresa faktoru radītās sekas, tajos atrodamais, mans mīļais serotīns uzlabo garastāvokli, veicina normālu nervu impulsu darbību, antioksidanti reģenerē vecos audus, veicina to atjaunošanos, stimulē imūnsistēmu un uzlabo asinsriti. Smiltsērkšķi palīdz dabiski atjaunot enerģiju, uzlabo iekšējo orgānu veselību un dziedē brūces. Visbeidzot, tie tonizē ādu un muskuļus, nodrošina tos ar nepieciešamiem vitamīniem un skābēm, atjauno muskuļu darbspēju.

IMG_0418

VERDANT SPA

Sezonas SPA ilga vienu stundu. Šīs stundas laikā nobaudīju gan muguras pīlingu, gan aromātisku un maksimāli relaksējošu četrdesmit minūšu garu muguras, roku un kāju masāžu. Ah, meitenes, tas it tik patīkami!

Meitenes, lutiniet sevi, veltiet mirkļus tikai un vienīgi sev – būsiet smaidīgākas, laimīgākas un pasaule ap jums staros!

Beāte

One response

  1. Pingback: Get the sparkle / Madara Skin Cafe « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s