dabīgi un svaigi pārtikas produkti / partikasgrozs.lv

Kāpēc izvēlēties dabīgu/bioloģisku pārtiku? Par to informācijas ir gana. Es nebūt negrasos moralizēt par šo tēmu. Tā ir katra paša izvēle. Arī mana izvēle nebūt ne vienmēr krīt par labu bioloģiskajai pārtikai.

Kur pirkt dabīgu/bioloģisku pārtiku? Tieši par to arī šoreiz! Lai arī kā man vienmēr gribējies atbalstīt vietējos un saņemt dabīgu pārtiku, tomēr pārspīlēti uzskrūvētās cenas mani daudzkārt mulsina.

Darzeni-2

Mani  pārņēma patiešām milzīgs prieks, kad kaimiņos, Teikā, pirmo reizi pamanīju partikasgrozs.lv mazo vēstniecību, ja drīkst to tā saukt. Beidzot arī mūsu galā ir iespēja iegūt tīru pārtiku tikko no saimniecībām, turklāt par pavisam saprātīgām cenām (!). Partikasgrozs.lv piedāvā ļoti plašu pārtikas klāstu – olas, gaļu, dārzeņus, tējas, našķus, graudaugu produktus un vēl, un vēl. Teju visu, kas Tev nepieciešams, lai pilnvērtīgi piepildītu savu pārtikas grozu visai nedēļai. Īpaši priecīga esmu par gaļu un tās cenām. Iepriekš nebiju atradusi savu gaļas “dīleri”, taču tagad nav divu domu – ja tā vajadzīga, tad jāklikšķina partikasgrozs.lv!

Darzeni-3

Sistēma ir pavisam vienkārša – dodies uz partikasgrozs.lv, izvēlies produktus, kurus vēlies iekļaut savā grozā, saņem tos pirmdienā vai ceturtdienā Brīvības gatvē 258-2  pirmdienā vai otrdienā Dārzaugļu ielā 6.

Ieguvumi :

  • Tev nebūs jāvelta laiks, lai skraidītu no viena veikala uz otru, lai piepildītu savu grozu ar dabīgo pārtiku nedēļai;
  • Tu saņemsi produktus, kas tajā pašā dienā ir atvesti no saimniecībām, tātad cik vien svaigus vien iespējams;
  • Tu ietaupīsi!

Darzeni-7 Darzeni-6

Tiekamies!

Rita

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s