izlietoto produktu apskats / empties III

Daudzi no šiem produktiem jau pagozējušies manos mēneša favorītu vai beauty ierakstos un ne bez iemesla. Tomēr visskaidrāk par produktu pastāstīt var tad, kad tas pilnībā izlietots, tāpēc te nu tie ir – aizvadīto mēnešu laikā izlietotie produkti:

mossa toniks stenders kivvi kosmētika micelārais ūdens madara

 

Stenders dzērveņu ķermeņa jogurts. Produkts, kurš, manuprāt, ļoti labi veic savus galvenos pienākumus – pēc lietošanas neatstājot lipīgu sajūtu, ātri iesūcas ādā un nav apveltīts ar izteiktu un apnicīgu aromātu. Varētu pat teikt, ka aromāts ir tik viegls, ka tā nav vispār, kas, manuprāt, ir pat ļoti labi.  Ņemot vērā, ka ķermeņa mitrināšanai izmantoju to gandrīz katru dienu – 220ml tika izlietoti salīdzinoši ilgā laika periodā.

Kivvi ķermeņa losjons ar apelsīnu un vaniļu. Losjons no ķermeņa jogurta, krēma vai sviesta atšķiras ar savu konsistenci, tāpēc šī bija ļoti praktiska izvēle tieši vasaras mēnešiem un to karstākajām dienām, kad ādas mitrināšanai vēlējos izmantot ko ļoti vieglu. Apelsīna un vaniļas kombināciju just varēja, bet ilgstoši šis aromāts uz ādas nesaglabājās. Pieļauju, ka  ne tik piemērots ziemas mēnešiem, kad rūpes par ādu prasa lielāku uzmanību.

Kivvi Pyrus Cydonia 24 stundu līdzsvarojšs krēms sejai. Labs krēms ikdienas lietošanai no rīta un vakarā, bet jāsaka, ka pat vasarā, kad šo krēmu lietoju visvairāk, nereti vēlējos to uzklāt dubultā, jo likās, ka āda nav saņēmusi pietiekamu devu mitrināšanas. Šis ir aspekts, kurš varētu būt specifisks tieši manam sejas ādas tipam, bet noteikti vērts ņemt vērā, ja arī Tev raksturīga vairāk sausa kā taukaina sejas āda.

Gusto smiltsērkšķu krēms sejai. Lielisks krēms ar vēl lieliskāku sastāvu (šī sviests, smiltsērkšķu, naktssveces un gurķenes eļļa) ikdienas lietošanai aukstākajos gada mēnešos. Manai gaumei pietiekami barojošs, nedaudz biezāks kā, piemēram, iepriekš pieminētais Kivvi Pyrus Cydonia.

Mossa vitamīnu toniks sejai. Lai arī nosaukumā norādīts, ka tas ir toniks, šī, manuprāt, bija mana pirmā iepazīšanās ar micelārā ūdens tipa produktu. No sākuma īsti nesapratu tā jēgu un pielietojumu, bet vēlāk skaidri sapratu, ka tas ir tiešām labs produkts vieglai sejas attīrīšanai un mitrināšanai (pēc tā lietošanas nav velkoša sajūta, āda nepaliek sausa).

Madara micelārais ūdens. Šo burvīgo produktu pieminēju gan savā augusta mēneša favorītu sarakstā, gan padziļināti par to uzrakstīju rakstā, kurā salīdzināju trīs dažādus skaistumkopšanas tirgū pieejamos micelāros ūdeņus. Šis ir mans absolūtais favorīts, kurš diemžēl dēļ nelielā tilpuma un biežās lietošanas (pēdējos mililitrus izlietoju no rīta, pie atkārtotas sejas attīrīšanas) arī ļoti ātri iztukšojās.

Stenders melleņu dušas krēms. Līdzīgi kā ar Stendera ķermeņa jogurtu, arī šo lietoju gandrīz katru dienu dušā pēc treniņa un dēļ tā neuzmācīgā aromāta varēju turpināt to darīt vēl ilgi un ilgi. Savus galvenos pienākumus pilda tiešām labi. Neko pieņemt, ne ko atņemt.

The Body Shop dzērveņu dušas želeja. Liekas, ka šo konkrēto dušas želeju veikalā šobrīd iegādāties nemaz nevar, jo tā bija vienā no Ziemassvētku special edition dāvanu komplektiem. Smaržoja burvīgi, bet kaut ko tik specifisku ilgstoši lietot ir vienkārši apnicīgi. Ja tas netraucē – lieliski, ja traucē, tad visticamāk sanāks kā man – līdz galam izmantoju to tikai kāju skūšanai.

L’oreal Elvital eļļa krāsotiem matiem. Matu eļļas, šķiet, ir mana pirmā un vienīgā izvēle matu kopšanai pēc mazgāšanas un šī ir laba, tiešām laba izvēle. Savalda nepaklausīgos, sausos matu galiņus, labi smaržo, var lietot gan mitros, gan sausos matos. Ja tiešām nepārspīlē ar daudzumu, eļļa ātri iesūcas un nepadara matus smagus.

///

Tālāk : “finished products / empties” un “finished products / empties II

Beāte

5 responses

 1. ..un kurš no šiem produktiem tad būtu jāatstāj plauktos?
  Par visiem atsauksmes ir vairāk vai mazāk labas.

  Diemžēl, raksts nešķiet objektīvs. Iespaids, ka meitenes produktus no ražotājiem ir dabūjušas par velti un tādēļ nevar neko objetīvu/negatīvu uzrakstīt. MADARA pilnīgi noteikti.. Vai tā ir?

  Like

  • Plauktos būtu jāatstāj tie produktu, kuru atsauksmes, Tavuprāt likās mazāk labas :) Šie ir pilnībā iztukšotie produkti, kas vien nepārprotami norāda uz to, ka tie ir bijuši ja ne izcili, tad vismaz labi vai normāli. Sliktu produktu līdz galam (t.i. – līdz iepakojumā ne pilītes) nekad neizlietosi

   Like

 2. L’oreal Elvital matu eļļas pēc manas pieredzes tiešām laba!
  Turklāt ne tikai rakstā minētā, bet arī violetā/ar izsmidzinātāju. Nopirku atlaižu laikā ar šaubām, vai nepadarī matus smagus un taukainus. Bet darbojas perfekti – pat smalkos matos!

  Liked by 1 person

  • Piekrītu! Esmu lietojusi arī L’oreal Elvital izsmidzināmās eļļas (neatceros gan kuras tieši, bijušas vairākas) un ļoti, ļoti patīk! Starpcitu arī Dove Pure Care Dry Oil eļļa matiem un Dove izsmidzināmais līdzeklis (šobrīd lietošanā) ir ievērības cienīgi produkti ;)

   Like

 3. Pingback: monthly favorites / April 2018 « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s