monthly favorites / September 2015

H&M nagu lakas + Eveline Super Gel Effect Top Coat. Ilgu laiku no nagu laku lietošanas biju atvadījusies, bet līdzko H&M klajā nācis ar savu skaistumkopšanas līniju un apmēram miljons dažādiem nagu lakas toņiem, nenocietos un ķēros pie krāsošanas. To ilgā noturība ir tiešām vērā ņemama un, savienojumā ar Eveline Top Coat,bez drupšanas turās vismaz 4dienas , kas manā gadījumā ir īpašs sasniegums, jo vairāk par visu ciest nevaru nolupušu nagu laku. Win & win kombinācija!

HM Beauty Latvija

Svētdienas kafijas krūzīte. Dievinu tos brīvdienu rītus, kad kafiju bez steigas varu pagatavot un baudīt mājās. Šim kafijas pagatavošanas rituālam jau kādu laiciņu pievienojusies arī vienkārša, dzeltena krūzīte no kāda krāmu veikaliņā Cēsīs. Iegādājoties traukus šādos second-hand veikaliņos, vienmēr pievēršu uzmanība aurai, kuru tie izstaro.  Priekšmets vizuāli var būt neizsakāmi skaists, bet, ja paņemot to rokās jutīšu sliktu enerģiju, neatskatoties nolikšu atpakaļ plauktā. Tas ir tik vienkārši. Ieraugot šo konkrēto krūzīti (…un dzeltenā krāsa noteikti nav mana mīļākā) un paņemot to rokās, nejutu pilnīgi neko, bet no visām citām tai šobrīd pieķērusies esmu visvairāk. Kā tā?

6:00 rīti. Vēl nesen biju iesākusi burvīgu dienas ritmu – gulēt gāju agri ( vienpadsmitos vai, ja paveicās, vēl agrāk) un cēlos nedaudz pēc sešiem. Cēlos pati no sevis, bez modinātāja un vainas apziņas, ka varētu pagulēt nedaudz ilgāk. Tas bija tiešām skaisti. Šis ritms pēdējās 2 nedēļas kaut kur pazudis…varbūt pie vainas aukstie, tumšie rīti.

o'clock

Margarita olu šampūns & balzams. Izrādās, ka kādreiz olu klātbūtne matu kopšanas līdzekļos nebija nekāds retums. Kāpēc tas ir mainījies, kāpēc šobrīd olas matos liekam tikai šķidrā veidā, mājās gatavotu masku veidā (Olās esošais lecitīns atjauno matu struktūru, padara tos stiprākus un gludākus. Olu dzeltenums satur B3 vitamīnu, kurš stimulē un paātrina matu augšanu, padarot matu krāsu daudz spilgtāku un piesātinātāku).  Tāpēc burvīgs atklājums, kurš lielā kastē pie manis atceļoja no Lietuvas, kompānijas biok.lt – šampūns un balzams, kurš manus matus pamazām atjauno un neļauj tiem ikdienā lieki spuroties.

Margarita olu šampūns balzams matiem

Viena nakts Liepājā. Lai arī tikai 24, bet, ak, cik skaistas stundas septembra sākumā pavadīju Liepājā! Pamosties agri, atvērt acis un ieraudzīt tikko modušās pilsētas horizontu ar ostu, maigi rozā debesīm un pilnīgu mieru. Kamēr vēl sapņoju… jāatceras no jauna ieplānot ko līdzīgu, kaut kur te pat Latvijā.

The Nationals. Lēni , bet pamatīgi līdz manīm atnāca The Nationals mūzika. Solista Matt Berninger relaksējoši zemais balss tembrs pavisam noteikti ir mana šī mēneša pirmā izvēle mūzikas ziņā. Īpaši mīļas divas dzeismas – Humiliation ( Trouble Will Find Me / 2013)  un BloodBuzz Ohio ( Hight Violet / 2010)

femmefarfalle

Beāte

3 responses

  1. Ū, jā, The National ir absolūta rudens mūzika. Un par olām matos – varot mazgāt arī tikai ar olu un ūdeni. Neesmu saņēmusies ne reizi pamēģināt savās garajās pinkās, bet varbūt kādreiz… :)

    Like

    • Ola ar ūdeni izklausās labi, bet traki ķēpīgi. Kā toreiz, kad uztaisīju smalku matu masku no avokado, banāna, olīveļļas un olas (ja pareizi atceros) un attapos ar pilnu grīdu zaļām čupiņām – avokado un banāns bija pārāk ciets, neturējās mitrajos matos ….pat ne mazliet :)

      Like

  2. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties V « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s