Smalkais raksturs / Amorete

Kad Femme Farfalle facebook lapā jautājām par labākajām frizētavām Rīgā, ieguvām nepārprotamu mājienu doties uz Amoreti – pavisam nelielu, bet ar smalku raksturiņu un ģimenisku siltumu apvītu salonfrizētavu Āgenskalnā, Nometņu ielā 47. Sacīts, darīts – ilgi nedomājām un devāmies ciemos!

Tur mūs sagaidīja salona īpašniece Līva un friziere Inga. Kas notiek brīdī , kad vienā telpā nokļūst trīs blogeres un divas entuziastiskas un talantīgas dāmas? Protams, top ne tikai jauni matu griezumi, bet raisās visplašākās sarunas. Jauki, jutāmies kā mājās!

DSC_0131 DSC_0017

DSC_0005

DSC_0080

DSC_0076

DSC_0059 DSC_0061

DSC_0007

DSC_0018

DSC_0025

DSC_0011 DSC_0029

DSC_0091

DSC_0052

Te nu tas pierādās atkal no jauna. Dzīvē atliek tikai uzdrošināties, pārkāpt bailes un doties uz priekšu neatskatoties, tad viss izdosies! Līva šo salonu atvēra bez iepriekšējām zināšanām vai pieredzes biznesā, bet, ak, cik burvīgi viss izdevies!

Paldies liels Līvai un Ingai par silto uzņemšanu un iedvesmojošajām sarunām. Paldies par matu griezumiem, kuri zibenīgā ātrumā veco enerģiju aizstāja ar pavisam jaunu un radošu. Paldies par to, ka nemaz tik daudz nogriezt nevajadzēja. Paldies!

DSC_0130

Un vēl. Mums ir pārsteigums! Ja Tev un Tavai draudzenei ļoti nepieciešams jauns matu griezums un, ja jau tuvākajā laikā kopīgi plānojat doties pie jaukajām  Amoretes meitenēm,  nosauc slepeno paroli “FEMME FARFALLE” un abas iegūsiet bezmaksas make up vai matu veidošanu (šo bonusiņu jāizmanto uzreiz pie matus griešanas)!

Beāte

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s