kur nakšņot Liepājā/Promenade Hotel

Lai apmeklētu trešo lielāko Latvijas pilsētu Liepāju ir nepieciešams vien gribasspēks ceļā pavadīt 2,5h (braucot no Rīgas). Mums ar Beāti tāds nebūt netrūka, jo zinājām, ka vēju pilsētai ir mums ko piedāvāt un gribējām arī Tev sniegt noderīgu informāciju!
Apskates objektu pilsētā ir daudz. Sākot ar koncertzāli Lielais Dzintars (durvis vērs jua oktobrī), Rožu laukums, pludmale, teātris, mājīgas kafējnīcas kā, piemēram, Darbnīca un, protams, ikviena skaistā ieliņa, pa kuru pastaigājoties rodas vēlme Liepājā atgriezties arī nākotnē.

Tas viss un vēl vairāk Tevi gaida Liepājā, ja izvēlēsies turp doties, bet šodien no sava skatu punkta pastāstīšu par burvīgo viesnīcu Promenade Hotel, kurā mums bija tas prieks ciemoties.
promenade_hotel

Promenade Hotel atrodas pašā Liepājas centrā,  kādreizējā ostas noliktavā, kas mūsdienās pārtapusi par dizaina viesnīcu. Un, lai arī ēkā vairs netiek krautas un glabātas preces no tuvākām un tālākām zemēm, tā joprojām ietver sevī stāstus par ceļošanu.

promenade_hotel

Dodoties iekšā viesnīcā, ceļā uz reģistrāciju, pamanīsi daudz dažādus antīkus elementus – mēbeles, lustras, vāzes u.tt. No personiskās pieredzes varu teikt, ka vairākumos gadījumu, kad atrodos telpā ar daudz antīkām mēbelēm, mani pārņem neomulīga sajūta, taču šeit saskāros ar ko pilnīgi pretēju. Par spīti šiem interjera elementiem, sajūtas bija patīkamas, pat vilinošas. Komplimenti viesnīcas radītājiem un personālam par tik labas enerģijas uzturēšanu viesnīcas telpās!
Un ne tikai par atmosfēras un enerģijas uzturēšanu, bet par profesionālo darbu, plašo iespēju piedāvājumu un pretimnākšanu jebkurā situācijā un jautājumā.

promenade_hotelpromenade_hotelpromenade_hotelpromenade_hotelKā jau būsiet pamanījuši, ēdiens un viss, kas ar to saistīts, man ir ļoti svarīgs, tuvs un mīļš. Tāpēc arī pāris vārdos par Promenāde Hotel restorāna Piano piedāvājumu. Ar ēdienu tur viss ir kārtībā! Par garšīgajām brokastīm domāju vēl šodien – perfekti pagatavota sulīga& gaisīga omlete un daudz citu gardumu. Vienīgais mīnusiņš kafijai brokastu piedāvājumā – to gan gribētos kvalitatīvāku. Citādi, pusdienu un vakariņu piedāvājums ļoti baudāms un salīdzinājumā ar Rīgas cenrādi krietni lētāks.
Restorāna iekārtojums, manuprāt, piestāv viesnīcas stilam, taču par tamborētajām sedziņām uz galdiņiem neesmu droša. Detaļas, protams, ir svarīgas, bet šī likās lieka.

promenade_hotelpromenade_hotelpromenade_hotelNakšņojām Superior klases numuriņos, kas atradās viesnīcas 5. stāvā ar skatu uz ostu un jauno koncertzāli. Atzinīgi vārdi par radiatoru un krēslu izvēli!
IMG_0600Šādu brīnišķīgu skatu iespējams redzēt no Promenade Hotel numuriņiem. Kā arī pamosties pēc saldākā miega un izskatīties tikpat priecīgi un apmierināti kā mēs ar Beāti šajā bildē. :)
promenade_hotelJa arī Tu plāno nakšņot Liepājā un Tev ir svarīga kvalitāte, tad iesaku doties uz šo viesnīcu. Kā arī jāpiebilst, ka Promenade Hotel izsludina kārdinošu piedāvājumu – no šodienas, 10.septembra pulkstens 22:00 līdz 11. septembra 10:00 rītā, lietojot kodu PH50, Tu vari rezervēt numuriņu uz jebkuru datumu ar 50% atlaidi. Forši, vai ne?!
Sīkāka informācija Promenade Hotel mājas lapā un Facebook.

Jo sevi ir jālutina!
Aiva

One response

  1. Pingback: monthly favorites / September « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s