vasaras labākais notikums

Vēl pēdējos siltos saules starus ķerot un atvadoties no vasaras, visdrīzāk, ka neviens vien šajās dienās pārcilā spožākās šīs vasaras atmiņas, notikumus, sajūtas. Arī es nodevos atmiņām – vēl pēdējos rītus pavadot ar basām kājām un siltu tējas krūzi rokās. Jāsaka, ka šī vasara patiešām bija lieliska. Mans labākais vasaras notikums noteikti nav viens. Es dalīšos ar tiem, kurus nākamvasar varat izdzīvot arī jūs paši! No sirds aicinu atrast iespēju apmeklēt ikkatru no šiem, jo sajūtas, ko tie radījuši, ir bijušas vairāk kā īpašas – tikai manējās un kopīgi izdzīvotās.

Kruze-4

Dabas koncertzāle – koncerts Rūšu pļavas vidū pašā vasaras sākumā, kas aizkustināja mani līdz asarām. Aiz nosaukuma “Dabas koncertzāle” slēpjas koncerti brīvā dabā, kas nu jau vairākus gadus notiek dažādās Latvijas vietās. Tie apvieno sevī gan dziesmu, gan deju, gan vizuālo mākslu un pat zinātni. Šogad šie pasākumi notika par godu pļavas dedestiņai – un tā katru gadu par godu citam ar dabas tematiku saistītam varonim.

Outdoor Nomnoms – divu dienu pārgājiens, kas ietver maģisku gastronomisko baudījumu meža viducī. Meža pavāri Justīne, Jānis un Renārs Tevi ne tikai iepazīstinās ar skaistākajām Latvijas ārēm un savedīs kopā ar bīnišķīgiem cilvēkiem, bet arī parādīs, ka, ejot pārgājienā, nebūt nav jāēd sviestmaizes. Es brīdinu, ka iedvesma būs tik liela, ka pat nezināsiet, kur likties!

Stirnu Buks – taku skrējiens, kas pulcē lērums skrējēju, kuri ir gatavi joņot pa mežiem un pļavām, baudīt neatkārtojamo dabas skaistumu un pārbaudīt savu iespēju robežu. Šogad skrējieni ir noslēgušies, taču nākamgad jums šis noteikti ir jāpamēģina!

Melnsils – absolūti fantastika vieta atpūtai, par kuru rakstīju iepriekšējā ierakstā.

Un visi tie mani mazie brīži – vakariņas svaigā gaisā, vasaras nakšu baudīšana ar vismīļākajiem,  izbraucieni ar riteni, kas mērāmi vairākos desmitos kilometru, spontānās idejas, kas pārvēršas neaizmirstamos piedzīvojumos, ugunskuri, sarunas, peldes pa pliko, vasarasraibumi un visas pārējās vasaras dāvanas. Paldies!

Attā, vasara!

Rita

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s