vieta romantiskai atpūtai / kempings Melnsils

Jūs drošvien arī esat šur tur manījuši šīs ārkārtīgi romantiskās mucu mājiņas jūras krastā. Jau sen vēlējos izbaudīt šo skaistumu un tā sniegto sajūtu gammu uz savas ādas. Tagad drošu sirdi iesaku arī jums! Vienu no pēdējām augusta nedēļas nogalēm pavadījām tieši šeit, kempingā Melnsils, kā vienmēr vislieliskākajā kompānijā – es, mans draugs un Pako. Tas uzreiz liek uzsvērt, ka šeit pavisam droši var doties ar suņukiem – te viņiem būs kur izskrieties, atradīsies ne viens vien cits četrkājainais draugs, kā arī aktīva automašīnu satiksme šeit ir patālu. Ja vēlies rezervēt mucu majiņu kempingā Melnsils, tad tik tiešām ir jāsteidzas ar pierakstu, jo šī vieta ir ļoooti pat pieprasīta. Mēs rezervējām sev vēlamo datumu pat divus mēnešus iepriekš.

Melnsils

Melnsils-2 Melnsils-9

Lai gan miegs man bija pārsteidzoši labs, tomēr naktī pamanījos pamosties, drīzāk, ka skats pa mājiņas logu mani modināja. Un tas mani atstāja bez vārdiem – tik vien varēju, kā iebakstīt sānos draugam un parādīt uz lodziņa pusi. Jūra un zvaigznēm piepildīta debess – it kā viss pilnīgā tumsā, bet tik sasodīti skaisti. Šajā reizē es pa īstam izbaudīju augusta zvaigžņotās naktis. Arī saules lēkts – tik mierīgs un pat dziedējošs. Pirmais, ko daru, izlecot no mājiņas – pa taisno jūrā iekšā! Laime līdz debesīm!

Melnsils-8

Mucu mājiņas uz vienu dienu divām personām izmaksāja mums 26eur, ja vēlies papildus ekstras tādas kā galdiņu pie mājiņas, grilu, būs jāpiemaksā. Mēs iztikām tikai ar mājiņas sniegto mīlīgumu un apkārtesošās dabas baudījumu. Ir pieejamas arī mucu mājiņas četrām personām, kā arī pirtiņa mucā. Vienīgais lielais mīnuss, ar ko saskārāmies – bezgaiss mājiņā, kas lika naktī atvērt mājiņas durvis. Taču pārējais – labāk nevarēja vēlēties! Atpakaļ nolēmām iet ar kājām līdz Kolkas ragam, šoreiz gan ne pa jūru, bet pa kāpām un mežu – jāatzīst, ka skaistāku mežu nebiju redzējusi. Noteikti izbaudiet arī to!

Melnsils-4 Melnsils-3

Šī vasara man nav iedomājama bez TAADA.AADA īslaicīgajiem tetovējumiem. Es ar tiem izrīkojos kā mazs bērns – aplīmēju sevi visu. Ja agrāk šķita, ka man vēl un vēl gribas īstos tetovējumus, tad tagad ir pierādījies, ka tā nav gan – labāk ir mainīt tos katru dienu. Te arī mana šīs vasaras vismīļākā kombinācija – pīlādzis un “ķēdītes” ap kāju.  ( iegādājies šeit )

Melnsils-5

Melnsils-7

Rita

One response

  1. Pingback: vasaras labākais notikums « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s