uoga uoga

Īsta draudzība kombinācijā ar īstām sastāvdaļām ir radījusi īstu kosmētiku – Uoga Uoga.  Jau kādu laiciņu atpakaļ pamanīju Uoga Uoga pievilcīgo iepakojuma dizainu, taču tikai nesen iedziļinājos šī zīmola būtībā. Jāatzīst, ka uzreiz tajā iemīlējos! Uoga Uoga ir pilnīgi dabīga kosmētikas līnija ādai un matiem visai ģimenei, ko radījušas divas māmiņas un draudzenes aiz patiesas mīlestības pret ogām, zālītēm un visas tās maģijas, kas atrodama dabā. Tu jau nojaut, ka Uoga tulkojumā no kaimiņu lietuviešu valodas nozīmē Oga.

uoga-8

Lai radītu produktus, tiek izmantotas tikai dabiskas augstākās kvalitātes nerafinētas eļļas, māli, ziedūdeņi, medus, garšaugi un citas sastāvdaļas, kas palīdz barot ādu un matus. Arī make up līnija radīta tikai no dabīgiem minerāliem. Tas maģiskais un īstais dabas pieskāriens, mmm… Manuprāt, vārds “īsts” ir tas, kas vislabāk raksturo šo zīmolu un tā produktus. Pasmaržojot Uoga Uoga radītos produktus, Tu uzreiz tos asociēsi visdrīzāk ar bērnību vai citiem laimīgiem un vasarīgiem brīžiem pie dabas – tie smaržo pēc miera, tīrības, meža, vasaras, pilnbrieda. Nosaukumi vien uzmundrinās Tavu dienu – arī par tiem tiek īpaši piedomāts katru reizi, kad tiek radīts kāds jauns savienojums.

Ar patiesu mīlestību radīti dabīgie kosmētikas produkti  Uoga Uoga ir nonākuši arī pie mums un mēs drīzumā jums sniegsim savas atsauksmes.

uoga-5 uoga

uoga-11

uoga-4 uoga-2

Rita

4 responses

  1. Kad biju Lietuva petiju sos zimola produktus.. bet nekas nelikas tik saistoss lai nopirktu… toties iepriecinaja ka Madaras produkti viniem bija pa labaku cenu :))

    Like

  2. Pingback: best of january ’16 « femmefarfalle.com

  3. Pingback: Skaistumkopšanas produktu apskats / 2.daļa UOGA UOGA « femmefarfalle.com

  4. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties VI « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s