Micelārais ūdens / 3 produktu salīdzinājums

Noteikti būsiet pamanījuši, cik lielu popularitāti skaistumkopšanas pasaulē šobrīd ieguvis salīdzinoši nesen izgudrots produkts – micelārais ūdens. Pēc definīcijas tas ir kosmētiskais līdzeklis, kurš paredzēts īpaši jūtīgas ādas attīrīšanai un pēc lietošanas nav jānoskalo. Konsistences ziņā atgādina ūdeni – tam nav ne smaržas (visiem zemāk minētajiem smarža ir), ne krāsas, nav sārmu un citu virspusēji aktīvo vielu, bet, uzklājot uz sejas, tas labi noņem netīrumus un taukus, nebojājot ādas epidermu.

micelarais udens

Eveline micelārais toniks ( pieejams drīzumā, 240ml) Nav paredzēts kosmētikas noņemšanai un lietošanai ādai ap acīm. Tātad šis ir tikai micelārā ūdens…atzars? Noteikta aromāta nav, bet ļoti minimāli jūtama spirta klātbūtne (pat ja sastāvā tā nav). Pēc lietošanas sejas āda jūtas attīrīta, mitrināta, jūtams svaigums, lipīguma sajūta jūtama ļoti, ļoti attāli. Plusiņš par ērto iepakojumu, pievienoto pumpīti.

Stenders micelārais ūdens “Wild Rose” (13.90€, 155ml) Šis bija mans mīļākais produkts no “Wild Rose” kolekcijas, tomēr, ja tiek salīdzināts ar citiem, tas nopelna divus vērā ņemamus mīnusus. Pirmais mīnuss par smaržu (tā ir ļoti uzbāzīga, bet, iespējams, traucē tikai man), otrais mīnuss par nedaudz lipīgo sajūtu pēc sejas attīrīšanas. Iepakojums ērts,patīk pievienotais pumpītis.

Madara micelārais ūdens (14.50, 100ml). Ļoti delikāts, viegls, smarža nedaudz medicīniska. Vakarā dekoratīvo kosmētiku ( nedaudz skropstu tušas un tonālā krēma) noņēma labi, izmantoju trīs vates piciņas.  Pēc attīrīšanas āda nav lipīga, jūtas pabarota.  Lai gan vizuāli iepakojums krietni skaistāks par pārējiem diviem, tomēr funkcionalitātes ziņā noteikti zaudē. Kopumā jāsaka, ka ļoti patīk.

madara_micelarais udens

Micelārais ūdens, manuprāt, ir lielisks maiga kosmētikas noņēmēja un nakts krēma aizstājējs – divi vienā. Šķiet,  uz ilgu laiku būs izcīnijis drošu vietu manā pavisam nelielajā kosmētikas produktu plauktiņā. Ja runājam ar 3 produktu salīdzinājumu,  katram ir savi plusi un mīnusi, bet mans favorīts vienozīmīgi ir Madara micelārais ūdens. Tiešām kvalitatīvs, baudāms produkts!

– Beāte

5 responses

 1. Madaras micelārā ūdens iepakojums izskatās ļoti eleganti.
  Pašlaik testēju Eveline.. Nav īsti micelārais ūdens, jo funkcija vairāk ir kā tonikam, taču par spīti norādījumam nelietot acu zonā, ar to esmu mēģinājusi noņemt skropstu tušu un jāsaka, ka viss kārtībā, acīs nekož un ar kosmētiku tiek galā! :)

  Like

  • Paklausīgi pieturējos norādījumiem bet, ja saki, ka ar Eveline var notīrīt arī kosmētiku, ideāli! Patīk, ja var pielietot arī acīmredzamam rezultātam. Būs jāizmēģina, paldies! :)

   Like

 2. Pingback: monthly favorites / August « femmefarfalle.com

 3. Pingback: finished products / empties III « femmefarfalle.com

 4. Pingback: monthly favorites / August 2015 « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s