monthly favorites / June 2015

 

Gaisma. Jūnijs pavisam noteikti ir viens no gada skaistākajiem mēnešiem. Dievinu to, jo zied skaistās peonijas (par to rakstīju aizvadītā gada bloga ierakstā), daba tik apbrīnojami skaisti zaļo un mums ir iespēja piedzīvot gaismu – gada garākās dienas un īsākās naktis. Aizkarus uz nakti apzināti taisu vaļā, lai ik dienas rīts sāktos ar gaismu un sauli. Tagad tikai pietrūkst 30 grādu siltums…

Stenders produktu kombinācija – dušas krēms un ķermeņa jogurts. Tā bija pirmā un praktiski vienīgā izvēle, kuru ņēmu līdzi uz sporta zāli. Ķermeņa jogurts ar dzērveņu aromātu ir viegls, ātri iesūcas un pēc tā lietošanas āda nepaliek lipīga. Savukārt dušas krēms ir bez uzmācīga vai ķīmiska aromāta (svarīgi), viegls un atsvaidzinošs. Burvīgs duo!

IMG_0040

MadMax : Fury Road. Filma, kura uz mani atstājusi neticami lielu iespaidu un, kuru vēlos redzēt atkārtoti. Varbūt pirmajā brīdī šķiet citādāk, jo tā ir izteikti asiņaina un pilna neticamiem notikumiem, bet filma MadMax patiesībā ir izteikti inteliģenta, tīra un, manuprāt, vienkārši episka. Šī paša režisora veidotās, oriģinālās 1979.,1981.,1985. gada MadMax filmas redzējusi vēl neesmu, bet skaidrs, ka tās ierindotas skatāmo filmu saraksta augšdaļā.

Doreen Virtue “Constant craving”. Grāmata, kuru pavisam nejauši atradu “Otra Elpa” lietoto grāmatu plauktos un, kuru izlasīju man neraksturīgā ātrumā. No vāka līdz vākam, tā ir pārpildīta ar tiešām interesantu, saistošu un noteikti noderīgu informāciju par manu, Tavu un apkārtējo cilvēku emocionālo un fizisko izsalkumu. Lai uzkrātās zināšanas nekur nepazustu, grāmatai veltīju atsevišķu bloga ierakstu.

IMG_0009

 

Svaigie salāti. Beidzot esmu atsākusi regulāri doties uz Centrāltirgu pēc zemenēm, zaļumiem un dārzeņiem. Saprotams, ka nopirkts vienmēr tiks vairāk kā vienai vai divām dienām nepieciešams, tāpēc neatliek nekas cits kā arvien no jauna, ik dienas gatavot sev sezonālos, zaļos salātus. Nesūdzos, man ļoti, ļoti garšo! Par to, kas ir šo salātu neatņemama sastāvdaļa, lasi šeit.

Tālavas vīndari” ābolu sidrs. Ar Latvijā ražotiem vīniem, sidriem un alu ir tā – vai nu tas ir tiešām ļoti garšīgs, vai izteikti negaršīgs. Tālavas vīndaru ābolu sidrs pavisam noteikti pieder pie ļoti garšīgajiem. Par viņiem sīkāk uzrakstīju stilsbeztabu.lv un esmu tiešām patiesi priecīga, ka vietējie neslinko un rada skaistus, kvalitatīvus un nenolidzami garšīgus  produktus no vietējām izejvielām. Bravo!

1

  – Beāte

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s