monthly favorites / May 2015

Luminarc padziļinātie pusdienu šķīvjiPēc definīcijas tie paredzēti zupām, taču manā virtuvē tie šobrīd ir perfektie ikdienas šķīvji jebkurai ēdienreizei  – vidēja izmēra (ideāli, ja vēlies kontrolēt porcijas lielumu, jo lielos šķīvjos Tava porcija izskatīsies mazāka kāda tā ir patiesībā), ar nelielu padziļinājumu un, manuprāt, gaumīgu dizainu.

IMG_8674

New Girl. Seriāliem laika ikdienā nepietiek, bet esot Norvēģijā, vēlie vakari bez interneta bija jāaizstāj ar pāris vieglām seriāla sērijām. Pavisam nejauši no jauna atklāju New Girl. Savulaik pārtraucu to skatīties, bet šoreiz bija tieši vietā un laikā.

Brunost. Neviens man neteica, ka norvēģu tradicionālais siers Brunost ir tik debešķīgi gards! Iegādājos to, jo kaut kas bija jāatved mājās un tagad nedaudz nožēloju, ka viena iepakojuma vietā ledusskapī nesaliku vismaz 10. Piedodiet, foto nav, siera arī ne, bet, ja ir iespēja, noteikti nogaršojiet!

Bock’n Roll atkārtoti lietojamie uzkodu maisiņi. Manā īpašumā jau trešo gadu un, līdz ar siltā laika parādīšanos, tie arvien no jauna uzsāk savu lielo uzvaras gājienu. Kur likt cepumus, augļus un dzērienus izdomāt ir viegli, bet, ja līdzi esi sagatavojusi burgerus, sendvidžus vai vienkārši maizītes, tad to veiksmīgai iepakošanai vienmēr jāvelta papildus uzmanība. Šādās reizēs perfekti noderēs jebkurš no Buckņ’n Roll iepakojumiem. Pieejami šeit. 

IMG_8681

Ātrums. Maija noslēdzošajās brīvdienās biju Pērnavā, kur norisinājās “Team Fight Baltic Championship” posms motošosejā (fotogrāfijā otrās vietas ieguvējs Superbike klasē, 19 gadus jaunais Jānis Eglītis). Kad manā degungalā burtiski aizlido braucēji , kuri uzņēmuši ātrumu virs 200km/h – prātu pārņem miljons jaunas domas, sirreālas sajūtas un dzīvas realitātes garša. Tas patiesībā ir neaprakstāmi, mans respekts šim sporta veidam ir audzis neizsakāmos augstumos.

IMG_8636 (2)

Mastery of Love. Fantastiska grāmata, kuru iesaku izlasīt ikvienam tagad un tūlīt. Tajā uzzināsi visu par mīlestības patieso dabu – par atkarību, par kontroli, par tās uzņemšanu un sniegšanu citiem P.S. Šeit grāmatu atradīsi bezmaksas, PDF formātā

IMG_8357

Beāte

2 responses

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s