bring spring!

Pavisam nesen jau rakstīju savas pārdomas par pavasari. Šī gadalaika svaigā un tīrā enerģija manī jau ir ieplūdusi, neskatoties uz to, ka daba vēl tikai mostas. Ir laiks aicināt pavasari arī savās mājās. Dalīšos ar jums ieteikumos, kā to izdarīt, un jums pašiem jāizlemj – izpildīt visus norādījumus, vai tikai pāris, bet es jums apsolu, būs tā vērts!

3

Turi vaļā logus! Svaigais, atspirdzinošais gaiss un putnu čivināšana ļaus mazliet citādāk, varbūt pat bezrūpīgāk, paskatīties uz apkārtējo. Protams, nepārspīlē, ārā tomēr vēl nav tik silts!

Sagatavo jaunu pleilisti! Palūdz draugiem, lai padalās ar dziesmām, kas iedvesmo viņus, vai vienkārši velti laiku tam, lai atklātu kaut ko jaunu un nedzirdētu sev. Tici man, ja atradīsi īstās skaņas, tas izmainīs sajūtas par visiem 100.

Iesmaržini! Pavasaris nāk ar smaržām – svaigām, saldām, romantiski kņudinošām. Ieskaties, ko Beāte iesaka izmantot gaisa atsvaidzināšanai. Es jums iesaku pamēģināt Ikea ražotās aromātiskās sveces, mans absolūtais favorīts šajā sezonā ir meža zemeņu aromāta sveces. Iegādājos tās @Home veikalā Domina Shopping.

Nomaini tekstilizstrādājumus! Pameklē savos krājumos vai dodies pēc jauniem dvielīšiem, galdautiem, spilvendrānam u.t.t.! Es, protams, nesludināšu, lai dvielīši u.c. būtu visās pavasara krāsās – katram pavasara krāsa ir sava, sajūti to un ienes mājās!

Iestādi garšaugus! Šajās nedēļās teju visur, kur tiek pārdotas sēklas, tām ir atlaides, izmanto to! Nopērc skaistus podiņus, saliec tos uz palodzēm un esi dārzkopis savās mājās, kamēr ārā rušināties pa zemi vēl pāragri. Ja jūti, ka garšaugi Tevi nemaz neinteresē, aizbrauc uz kādu ziedu vairumtirdzniecības bāzi un iegādājies kaut ko, kas Tevi uzrunā. Piemēram, mani absolūti apbūra sukulenti, kuriem nupat atradu vietu arī savās mājās.

Processed with VSCOcam with f2 preset

Izrevidē savu garderobi! Es atbrīvojos no lietām pēc principa “ja neesi to vilkusi vairāk kā gadu, met ārā”. Jāatzīst, ka tas strādā. Nodod drēbes labdarībai vai piesakies kādā no andelēm! ŠEIT ir lielisks saraksts ar vietām, kur nodot mantas labdarībai.

Atbrīvojies! Bez žēlastības atbrīvojies no visa liekā, nemaz nepieļauj domu, ka šī vai cita lieta varētu Tev noderēt kaut-kad-sazin-kad. Ārā un viss! Jo mazāk nevajadzīgu lietu Tavās mājās, jo vieglāk jutīsies. Atbrīvojies arī no nospiedošām domām – tāpat kā mantas, Tev tās vienkārši nav vajadzīgas.

Nebaidies un pārkārto! Gribu jūs mudināt nebaidīties un pārkārtot istabas, dzīvokļa vai mājas iekārtojumu. Ļauj vaļu fantāzijai un pamodini sevī iekšējo interjera dizaineri! Pasauc palīgā draugus un pārbīdi mēbeles! Sajūta kā jaunās mājās ar iepriekš tik smalki gatavoto “veco” māju siltumu un mīļumu.

Izmazgā! Neslinko un kārtīgi izmazgā tos mājas stūrus, kurus citreiz laid garām!

Atnes svaigus ziedus! Svaigi grieztus, vai podiņā – tie būs īstie pavasara vēstneši Tavās mājās. Vēl labāk – aizej uz mežu pēc zariem, tie mājās izdzīs pumpurus un atplauks.

1

R.

Advertisements

2 responses

  1. Pingback: 1,2,3 – PAMOSTIES PAVASARĪ! | Stils Bez Tabu

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s