Pretī pavasarim!

Līdz pat svētdienai, 8.februārim tirdzniecības centrā Domina Shopping norisinās iepirkšanās Bazārs, kas, manuprāt, piedāvā lielisku iespēju iegādāties savus iemīļotos skaistumkopšanas produktus par  īpaši izdevīgām cenām. Vai, piemēram, pamēģināt kaut ko nebijušu, nenodarot pārāk lielus zaudējumus savam maciņam. Kāpēc es tik ļoti uzsveru tieši skaistumproduktus? Ir īstais laiks, lai sevi lutinātu vēl intensīvāk, jo aukstajos mēnešos esam iztērējuši uzkrātos vitamīnu krājumus, āda zaudējusi savu mirdzumu, tā sauktin sauc pēc kopjošiem produktiem. Lūk, pāris produkti, kam iesaku pievērst uzmanību:

2

Izsmalcinātai atpūtai vannā noderēs Stenders lavandas vannas sāls  ar -45% atlaidi – tagad tikai 1,32€, kā arī piparmētru vannas putas ar alvejas ekstraktu ar atlaidi -50% – 4,20€. Gan lavandai, gan piparmētrai piemīt relaksējošas īpašības, lavandas aromāts aizdzen bezmiegu, depresiju, kā arī palīdz pret galvassāpēm, savukārt, piparmētras  uzlabos elpošanu, paaugstinās koncentrēšanas spējas, kā arī uzmundrinās nogurušu prātu.

Ziemā mūsu rokas pelnījušas īpašu lutināšanu, tāpēc iesaku nelaist garām iespēju iegādāties Šī sviesta roku krēmu The Body Shop – 3€, tas mitrinās roku ādu, taču neatstās tās taukainas, pie tam krēmam ir ļoti parocīga izmēra iepakojums, kas ir svarīgi, lai tas vienmēr būtu līdzi.

Šokolādes ķermeņa losjons un skrubis The Body Shop 6€ un 8€ – tiem piemīt ilgnoturīga smarža, un kurš gan nevēlas smaržot pēc saldas, saldas šokolādes?!

Runājot par dekoratīvo kosmētiku, jāatzīst, ka priekšroku dodu matētajām lūpu krāsām un Bazārs man nelika vilties – matētās lūpu krāsas cena veikalā Inglot ir pazeminājusies par -30%, tagad maksā 8.05€, tā ir zīmuļveida, kas nozīmē, ka to var pavisam viegli un ātri uzklāt.

1

Košs manikīrs, šķiet,  ir viens no pirmajiem soļiem pretī pavasarim. Daudz dažādu toņu nagu lakas plašā izvēlē atradu veikalā Inglot ar -30% atlaidi, tagad 5.60€ katra.

The Body Shop ilgnoturīgais, fantastiskais zemeņu dušas želejas aromāts mani nav atstājis vienaldzīgu – tagad par 750ml (!) dušas želeju jāmaksā vien 13€, citus sulīgus aromātus piedāvā arī Stenders – meloņu un rožu dušas želeja ar -30% atlaidi tagad 6.58€ katra.

Protams, neaizmirstiet pievērst uzmanību arī citām precēm, kuru cenas kritīs tik tiešām zemu! Ar visu Bazāra atlaižu piedāvājumu var iepazīties šeit!

R.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s