monthly favorites / December 2014

Ar roku rakstītas kartītes / Hand written postcards

Tik ļoti piemirsta nodarbe, kurai decembrī veltīju īpašu uzmanību – lai novēlētu labāko, lai pateiktu paldies, lai pateiktu ko īpašu, lai iepriecinātu…Vārdi atnāk un aiziet,  uzrakstītais paliek. Protams, patīkami ne tikai uzrakstīt, bet arī saņemt.

IMG_6488

 

Ananāsi / Pineapples

Viens no labākajiem veidiem kā attīrīt ķermeni pēc lielākas vai mazākas šmaukšanās ar ledusskapja saturu – to sastāvā ir vielas, kas spēj cīnīties ar tauku uzkrājumiem un uzlabo kuņģa darbību. Vēl labāka ziņa par to, protams, ir tā, ka tie ir gan saldi, gan ļoti, ļoti garšīgi, tāpēc par vienīgo problēmu kļūst tā atstiepšana no veikala. Ņam!

IMG_6485

 

Pareizas elpošanas spēks / The power of breathing

Nav nekāds noslēpums, ka satraukumi, bailes, stress ir dažādu slimību, strīdu un kaitīgu ieradumu rašanās iemesls. Cik nācies novērot, pareiza, dziļa elpošana ir ja ne vienīgais, tad vislabākais tūlītējais palīgs cīņā ar to. Pārbaudīts un pierādīts par labu esam, īpaši aizvadītajā decembrī. Ieelpo, izelpo, nomierinies, izbaudi – VISS BŪS KĀRTĪBĀ!

Dāvināšanas prieks / Gift giving

Kopš sevi atceros – dāvināt prieks vienmēr bijis lielāks par dāvanu saņemšanu. Ne tikai Ziemassvētku laikā, bet arī visa gada garumā. Decembrī, protams, tas pārvēršas par tādu kā nelielu maratonu. Tas nozīmē tikai to, ka decembrī dāvināšanas prieka radītās pPozitīvas emocijas vēl lielākās, labākās devās!

FullSizeRender

 

Plāni 2015.gadam / Planing for 2015

Jau decembra vidū pamazām sāku sastādīt plānu un vēlmju sarakstu darāmajām lietām 2015. gadā. Šī nodarbe jau kļuvusi par daudzu gadu tradīciju un, ai, cik forši šodien paskatīties uz 2014.gada sākumā rakstīto un saprast, ka 90% tik tiešām izdevies paveikt. Par atlikušajiem 10% neskumstu. Tie var pārlekt jaunajā gadā vai tikt aizstāti ar ko vēl labāku.

Lai priecīgs, mīļš un gaišs Tev 2015.gads! Tiekamies!

-Beāte

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s