mājokļa pārvērtības

Tā tas ir iekārtots, ka gadalaiku maiņa, liek mainīties mums pašiem – uzņemt ideju ātrumu, vai ieslīgt klusā pašattīstībā. Lai arī kā mēs gribētu noliegt, ka gadalaiki maina mūs, tas, citreiz pat nemanot, šā vai tā notiek. Mani gadalaiku maiņa vienmēr mudina izmainīt savu mājokli. Citreiz tas aprobežojas ar kāda sīciņa interjera priekšmeta nopirkšanu, bet citreiz pārmaiņas gribas veikt pamatīgākas. Nupat atkal mazliet pārvērtu savu mājokli, lai justos tajā vēl labāk rudens sezonā. Atkal melnais un baltais, atkal klasiski. Es dievinu tīras un askētiskas formas, tāpat arī krāsas – esmu sapratusi, ka pārāk daudz krāsu mani dara tramīgu. Kamēr vēl nevaru atļauties nopirkt dizainera veidotas, vai antīkas, restaurētas mēbeles, tikmēr ļoti labi iztieku ar IKEA, kas, manuprāt, ražo patiešām gaumīgas lietas par pieejamām cenām. Mans absolūtais favorīts IKEA lietu iegādei ir majlietas.com. Esmu pasūtījusi preces tieši no šī veikala neskaitāmas reizes un nekad neesmu vīlusies – vienmēr līdz pasūtījuma saņemšanai nākas pagaidīt vien dažas dienas, puiši visu pienes pie durvīm, kā arī personāls ir ļoti atsaucīgs, katrā ziņā ļoti milzīgs prieks sadarboties tieši ar majlietas.com. Arī šī reize, protams, nebija izņēmums.

Lūk, trīs zonu jaunā elpa, izmantojot mazus palīglīdzekļus, kas uzskaitīti raksta apakšā.

Ēdamzona / dining zone (sīkāk par traukiem, kas iegādāti, izstāsīšu atsevišķā rakstā).

3 1 copy

sveces

trauki

Atpūtas zona / lounge zone (sīkāk par to, kā ātri un vienkārši uzšūt spilvendrānas, pastāstīšu atsevišķā rakstā).

2 B copy

111

virtene

1 DSC_0082

Es tik tiešām nesaprotu, kā iepriekš esmu iztikusi bez Cherry Picking lampiņām – esmu tajās bezgalīgi iemīlējusies. Tās izskatās lieliski gan dienas gaismā, kad izslēgtas, gan vakaros, kad sniedz mīlīgu gaismu. Manā gadījumā virtene labi nostrādāja, lai aizpildītu tukšo sienu. Šis ir īstais laiks, lai žigli dotos uz Baznīcas ielas veikaliņu, savienot savas mīļākās krāsas brīnišķīgā sajūtu virtenē!

Vannas istaba / bathroom.

1 1v copy

K

Trauks Trauks2

( Paklājs, pārklājs, sveču paliknis, sveces, bļodiņas, krūzes, audums – punktotais, strīpainais (spilveniem), dušas aizkars, vannas istabas paklājiņš, krūze, ziepju trauks )

R.

Advertisements

3 responses

  1. Pingback: DIY envelope pillow case « femmefarfalle.com

  2. Pingback: pavasara pārvērtības « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s