ko darīt lietainā dienā? / what to do on rainy day

Although it is hard to wave goodbye to summer, autumn keeps on knocking on our door – makes us dress warmer, keeps our minds low and makes us spend more time at home. I don’t know about you, but I kind of enjoy this autumn style home-being – the warm and cozy feeling, peaceful mood and plenty of time for myself. To keep myself at least a little bit busy, I made a list for myself and you what to do on a rainy day. Here it is!


Lai arī kā negribētos atvadīties no vasaras, tomēr rudens jau liek par sevi manīt – liek mums ģērbties siltāk, padara mūsu prātus rāmākus, kā arī liek vairāk laika pavadīt mājās. Es nezinu kā jums, bet man rudens mājošānās tīri labi patīk – siltā un mīļā sajūta, mierīga noskaņa un daudz vairāk laika pašai sev. Tomēr, lai nepaliktu pavisam garlaicīgi, esmu sastādījusi sarakstu ar ieteikumiem pašai sev un jums, ko darīt lietainā dienā. Lūk!

3

1) Pašam uztaisīt iepriekš nekad negatavotus gardumus, piemēram, končas.Cook some sweets never cooked before, for example, candies.

2) Klejot tuvējā bibliotēkā – pētīt, lasīt, sastādīt sarakstu ar grāmatām, kas šeit ir pieejamas un kuras no tām gribētu izlasīt. / To wander in a local library – search, read and make a list of must-read books.

3) Kavēties atmiņās, skatoties fotogrāfijas. Atlasīt, attīstīt tās un izveidot tematiskus foto albumus. / Dig through your memories and look at old photos. Sort and select images, create positive photograply, put them in albums. Palpable photography is a real treasure nowadays!

4) Aizņemties no kāda projektoru, piestiprināt pie sienas palagu un izrīkot filmu festivālu draugiem. Sānu pie sāna, ēdot popkornu.Borrow projector, hang a blanket to a wall and organize a movie festival for your friends.

5) Izveidot sarakstu ar lietām, ko vēlētos sava mūža laikā izdarīt. Es tādu jau esmu izveidojusi un sajūta, kad lēnītēm pa vienai izsvītro pieminētās lietas, ir tiešām kolosāla.Make a list of things to do during your life. I have already made one, and it is a very motivation feeling to see things come true one by one.

6) Veikt vēl neizmēģinātus skaistumkopšanas rituālus – pašam pagatavot masku sejai vai matiem no mājās pieejamiem produktiem.To go through new beauty rituals – make a mask for your face or hair from easy accessible products.

7) Kaut ko uzadīt vai uztamborēt. Jau esmu sākusi savu tamborēšanas maratonu – šogad tamborēju spilvendrānas dīvāna spilveniem rudens sezonai.To knit something. I have already started my knitting marathon – this year I knitted pillow covers for sofa.

8) Izveidot savu recepšu grāmatu. / Create your recipe book.

9) Aicināt draugus uz tematiskām pusdienām, piemēram, pankūkošanu vai tējas dzeršanu.Invite friends to thematic dinner, for example, pancakes or tea party.

10) Uzrakstīt vēstuli. Kaut vai sev.Write a letter. So be it for yourself.

11) Sameklēt krāsas un zīmēt. Ar ko jums bērnībā visvairāk patika zīmēt? Atceros, ka man tie bija pasteļu krītiņi.Find colors and draw or paint.

12) Saprast, kura ir tā vieta savās mājās, ko visvairāk gribētu mainīt un.. mainīt! Uziet vispiemērotāko DIY projektu un īstenot to paša rokām.Make your mind about a place in your home you would like to change and – change it! Look for DIY project you find the most interesting and give it a try.

13) Bet ziniet, varbūt vienkārši neņemt galvā lietu un iet to izbaudīt!But, after all, maybe just enjoy the rain!

2 1

R.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s