monthly feelings

This month balance is hard to categorize, because I was catching feelings and experiences, not enjoying particular things. Looking back i find out I have been doing some things for the first time. Doing something for the first time feels great. I love falling in love with tiny bits of fun experiences! 

Sleeping under wide open sky makes me feel microscopic, but at the same time, the freedom feels infinite. Not sleeping in a tent or on a balcony, but just cozy sleep under blanket and with pillow. The stars are mesmerizing, air ir extra-fresh and cold temperature at night during hot summer is priceless.

Discovering new places in our beloved Riga is a duty of young citizens. Lucavsala and Brasalona were the discoveries of July, bet there are some more to come on August

The feeling of living the season of my fav natural snacks – cherries is pleasant. Cheap prices and loads of cherries is what I have been through this month

Doing nothing in the middle of nowhere is something one has to get used to. But when it happens, mind gets cleaned and body gets lots of much needed rest as well

Learning something, that has not been done yet is not only exciting, but also good for my wallet. Doing a haircut for my dog was not as hard as I expected, so I would encourage others to take care of their dogs fur as well

The very special feeling, when a stranger becomes a friend. First I met Bettija in Instagram, then we started catching up in Facebbook, bet meeting her for the first time was first blind date for me during years. And it worked! I anyone needs a help in organizing a fancy party, Bettija and her own created company Brilliant Events might give you a helping hand!


Šomēnes man būtu grūti sasummēt kādus taustāmus favorītus, es vairāķ ķēru sajūtas, tāpēc mana šī mēneša bilance ir mērāma sajūtās. Atskatoties uz pagājušo mēnesi, kā izrādās, esmu daudz ko darījusi pirmo reizi, ko pavada tās īpašās sajūtas, kas likušas šim mēnesim būt tik neparasti maģiskam. Es mīlu iemīlēties sīkumos!

es

 

1. Milzīgas brīvības sajūta

Šomēnes pirmo reizi gulēju zem klajas debess. Nevis teltī, nevis uz terases, bet zem absolūti klajas debess. Uz jumta paklāts matracis, sega, spilvens un viss debesjums vaļā – skatoties uz to, jūties tik mazs, bet tik milzīgi brīvs. Gaidot krītošās zvaigznes aizmigt, mosties līdz ar pirmo kaimiņu gaiļa dziesmu. Acs kaktiņš arī pavērās brīdī, kad leca saule, bet miegs bija pārāk ciešs, lai to pabaudītu vairāk.

 

2. Piedzīvojumu un jaunatklājumu sajūta

Mums katram ik pa laikam vajadzētu iet kārtīgā ekspedīcijā pa dzimto pilsētu. Ir tik daudz vietu, ko iezīmēt savā atklājumu kartē. Šomēnes pirmo reizi apmeklēju tādas vietas Rīgā kā Lucavsala un Brasalona. Lucavsalā daudzi ciemosies jau šonedēļ, jo gaidāms Piens Fest. Taču pašpasludinātais jaunais Rīgas centrs tagad ir Brasalona – Dirty Deal Audio HQ Rīgas Mākslas Kombināta teritorijā Brasā. Nepiespiesta atmosfēra, jau izsenis māksliniecisks spiediens gaisā un radoši, produktīvi jaunieši par saimniekiem. Kas zina, varbūt šis patiešām var kļūt par jaunu Rīgas centru?

Brasa

 

3. Sajūta, kad esi sagaidījis sava mīļākā kāruma sezonu

Jūlijā saldie ķirši Centrāltirgū bija tiešām pievilcīgā cenā (2.50eur/kg), tāpēc ēdu tos kilogramiem. Ķirši man vienmēr ir patikuši labāk par zemenēm, ne tikai ķirši, ja godīgi, viss ar ķiršu garšu, mmm…

Kirsi

 

4. Bezrūpības sajūta

Laiciņš mūs patiešām lutina, tāpēc īpaši daudz laika pavadīts zaļumos. Gan tālākos, gan tuvākos Latvijas nostūros, cīnoties ar odiem, baudot klusumu un brīnišķīgu cilvēku atmosfēru. Absolūta bezrūpība un domu tīrība.

Sun

 

5. Sajūta, kad iemācies darīt kaut ko, ko nekad neesi darījis

Vēl viena pirmā reize ir saistīta ar sava četrkājainā mīluļa nofrizēšanu. Bērnībā gribēju kļūt par frizieri, taču nekad tā īsti nebija sanācis ņemt rokās frizieru šķēres. Visiem tiem, kas paši minstinās savu mīluli uzfrišināt, saku, lai nebaidaties! Arī es baidījos pati ķerties šim piņķerīgajam darbiņam klāt, bet tagad zinu, ka pie friziera vairs neiesim – suņukam viens kreņķis mazāk.

Spalvaa

 

6. Tā īpašā sajūta, kad vienā dienā svešinieks kļūst par draugu

Pēc ilgiem laikiem biju uz aklo randiņu. Nekad nebūtu iedomājusies, ka 23 gadu vecumā došos uz randiņu ar internetā iepazītu cilvēku. Nekad nesaki nekad, tik tiešām! Ar Bettiju mēs iepazināmies Instagramā un jau tad sapratu, ka mums ir daudz kopīga. Vēlāk satikāmies arī Facebook, apmainījāmies ar vēstulēm, divu domu nebija – mums jāsatiekas! Esmu ieguvusi jaunu iedvesmas avotu un nebaidīšos teikt, draugu. Bettija nodarbojas ar pasākumu organizēšanu, kas arī ir saistoša tematika man pašai. Viņa ir apņēmīga un bijusi tik drosmīga, lai pati ir radītu un rūpīgi apstrādātu briljantu sauktu par Brilliant Events, kas ir viņas prieks un acuraugs, taču, kas svarīgi, ka ar to iepriecina arī citus. Sazinies ar Bettiju (+371 26344161 vai bettija.ligere@yahoo.com), ja gribi sev patiešām neatdarināmu ballīti!

Brilliant

R.

Advertisements

2 responses

  1. Mjā, lasu un domāju, cik daudz dažādu sajūtu ikdienā mums ir apkārt un dienas burzmā palaižam tik daudzus foršus notikumus garām…. jāsāk, laikam, rakstīt dienasgrāmata, bet tā, lai tā visu laiku ir līdz un piefiksēt tos škietamos sīkumiņus, sauli, lietu, vēju, cilvēkus, suņukus…..

    Like

  2. Tā tas ir! Es dzīvoju ar pārliecību, ka laimīgas dzīves priekšnosacījums ir tā sīkumos iemīlēšanās un mīlēšana :)

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s