what I loved about Positivus’14 / Positivus festivāls 2014

There are some things that I love about every Positivus festival and especially this one. Beach, atmosphere, music, friends, food, yoga, activities and all together.  It is so good to be close to nature and hear waves clashing and feel sand with naked feet. Yet, only couple of steps on the other side of  sand dune and wood, there is a massive and loud party going on.  Yoga gives positive tonus for following day, unless you have been partying too much. I wasn’t and so I really enjoyed yoga lesson at Positivus festival. Atmosphere has always been the trump card of Positivus. So many accurate details, aesthetic ways to make attenders feel physically and mentally good.  Variety of artists was colorful. Biggest surprise for me was Carnival Youth, that are young boys, that were able to gather huge crowds during daytime. Meeting “long time no see” friends as well as being next to ones we appreciate on daily basis is great – people, us and our friends, make the festival so good. This year food was very good, loads of choices and attention to fresh and healthy food makes Positivus almost like food festival. Postivus festival has always taken care of activities for bigs  and smalls. And without being part of the festival, it is much less worth, so we start waiting for next year to not miss the great fun.


1. Pludmale

Šis nav ne pirmais, kā arī ceru, ka ne pēdējais gads, kad esot Positivus festivālā, patiešām izbaudu iespēju pabūt pludmalē. Pludmale šajās dienās ir tik daudzpusīga – var gan mesties dančos, gan mierīgi paklačoties ar draudzenēm, baudot saulrietu. Tā ir neizsakāmi laba sajūta, ka vari basām kājām dejot pludmales smiltīs, tepat blakus dzirdot viļņu šalkas, taču tai pat laikā, dažu soļu attālumā vari paslēpties mežā. Divas mazas pasaulītes, vienā lielā festivālā.

11

 

2. Joga

Kurš putniņš agri ceļas, tas izbauda jogu jūras krastā :) Tā kā pirmā festivāla diena pagāja ļoti mierīgi, no rīta miegs netraucēja aiziet uz jogas nodarbību kārtīgi izstaipīties, iegūt mieru un apgarotu sajūtu visai dienai. Otrā festivāla diena tādējādi iesākās ļoti pacilāti, par ko milzīgs paldies Positivus rīkotājiem!

Joga

 

3. Atmosfēra

Atmosfēra, kā vienmēr, lieliska! Savs stūrītis atrodas ikvienam – gan miera, gan trakulību baudītājiem. Tik iecienītie šūpuļtīkli nevienu brīdi nestāv tukši, tāpat kā neviens cits kaktiņš festivāla teritorijā. Šogad skatiens tā vien šaudījās no vienas puses uz otru, nesaprotot, kur tam apstāties, jo festivāls atkal mūs pārsteidza ar gaumīgām dekorācijām, kas deva nesteidzīgo un brīnumaino sajūtu apmeklētājiem

1

Puki

10

 

4. Jaunie, talantīgie un leģendas

Un kā tad bez mūzikas. Šogad apmeklēju īpaši daudz koncertus un vilties nelika neviens no tiem. Gan jaunie un talantīgie, gan leģendas lika tirpiņām skriet pa ķermeni. Īpašs prieks man bija par mūsu pašu jaunajiem talantiem Carnival Youth, kas pašā dienas viducī sapulcināja milzīgu klausītāju pūli. Lai gan šī bija pirmā reize, kad dzirdēju viņu uzstāšanos, jau esmu viņus iemīļojusi!

9

 

5. Būšana blakus draugiem

Trīs dienas plecu pie pleca ar draugiem, un nekur nevar sprukt – tajā ir sava maģija. Daudz jaunu pazīšanos, atkalsatikšanās un emociju apmaiņa. Visa festivāla pamatā jau bijām mēs paši!

5

 

6. Labs ēdiens

Šogad iepriecināja ēdiena izvēle – tā bija patiešām milzīga. Šķiet, ka citus gadus tik liels ēdiena klāsts netika piedāvāts. Mani patiešām sajūsmināja, ka apmeklētāji tika manīti ar zaļo zirnīšu groziņiem, ēda smalkas kūciņas un dzēra veselīgus, attīrošos kokteilišus.

4

3

 

7. Iespējas

Katru gadu nevaru sagaidīt uzzināt, par kādām aktivitātēm šoreiz būs parūpējušies Positivus festivāla rīkotāji. Gan mazajam, gan lielajiem kā jau ikkatru gadu bija iespēja izpausties, laimēt balvas un aktīvi pavadīt laiku. Arī tirdziņš nepārtraukti bija ļaužu pilns. Mani visvairāk iepriecināja tas, ka  šajā tirdziņā vienuviet varēja iegādāties tik daudz vietējos ražojumus – Qooqoo, Zib, Utha, Paviljons u.c.

13

14

 

8. Viss kopā

Festivāls kopumā bija lielisks. Dzirdēti kolosāli mākslinieki, pavadīts laiks ar draugiem, baudīta daba un pats galvenais – esam bijuši daļa no tā visa.

7

2

R.

Advertisements

2 responses

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s