persiku ledus tēja / peach iced tea

My variation of iced tea perfection contains : tea and ice, of course, and peaches. Some of you maybe would like it better with some sweeteners, you can add them f you want, surely. How to make iced tea? Make some tea, let it cool down, prepare some ice and cut peaches. Add tea and peaches into the bowl. Let them swap with flavors a little bit, then pour it into glasses and add ice. Can’t image my summer days without this anymore! Easy to make, tastes fantastic with almost every fruit and have several health benefits. 


Jāatzīst, ka ar karstumu es absolūti nedraudzējos. Kamēr citi kaifo pie +30 grādiem jūras malā vai kur citur, es uz to noskatos no malas kaut kur ēniņā. “Dzeriet daudz ūdens”, šajās karstajās dienās mums stāsta visi un visur, bet varbūt pamēģinām ko interesantāku? Tieši laikā atcerējos par tādu lietu kā ledus tēja, šoreiz – persiku ledus tēja.

Mana variācija par persiku ledus tēju sastāvēja no –

Persikiem

Zaļās tējas

Ledus

Negribēju neko sarežģīt un garšo tiešām perfekti. Citiem varbūt prasīsies pievienot cukuru vai kādu citu saldinātāju.

Aplej zaļo tēju, ļauj tai ievilkties un padzist. Pa to laiku sagriež persikus un liek saldētavā saldēties ledu. Kad tēja atdzisusi, aplej ar to persikus. Lej glāzēs un piepilda ar ledu.

Šorīt vakardienas ledus tējai pievienoju tikko pirktās zemenes. Ar to gribu teikt, ka tējai var pievienot teju jebkuru savu mīļāko augli un tā garšos brīnišķīgi, saglabājot arīdzan tējas labās īpašības. Lai fantastiski garšo!

Tea2

R.

Advertisements

One response

  1. Pingback: ūdens dzeršanas rituāli « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s