feeling inspired by countryside

There are no rules when you are in countryside – you can eat cookies all day long and not feel guilty, you can wear shoes as you want and don’t have to match them with anything else. Frogs croaking, blue and endless sky, new freckles and itchy thighs – all of this have such romance. I am typical townswoman and that’s why I’m so delighted with being in countryside.


Pie dabas ir pavisam citi noteikumi. Šeit cepumus drīkst ēst brokastīs, pusdienās un vakariņās, šeit apavus ne ar ko nav jāsaskaņo, šeit tikai jāsapņo. Kurkstošās vardes, spilgti zila, bezgalīga debess, jauni un jauni vasaras raibumi un, protams, niezošās ciskas – visā tajā ir tāda romance. Esmu izteikta pilsētniece, ārpus pilsētas izbraucu reti, tāpēc katrreiz būšanu pie dabas tik ļoti apbrīnoju.

8

3

4 5

2

6

 

Desiņas cept uz drauga skaldītās malkas, nevis uz lielveikala oglēm, un, ak vai, cik ļoti labi šeit garšo jebkurš ēdiens. Zaptes maizīti baudīt vakara saulītē gozējoties, malkas sprakšķiem skanot. Un ar ziediem var rotāties cauru dienu – ar pļavas puķītēm rotāju sev apavus, pinu rotas un vienkārši baudīju to skaistumu! Arī mans pilsētnieks suns pēkšņi kļūst par laucinieku, melnzemē nošmulētu muti, guļ kur pagadās, nevis kā mājās – tikai uz spilvena. Būt pie dabas ir brīnišķīgi! Baudiet!

1

9

photo 1 (2)

photo 2 (1)

photo 1 (1)

R.

Advertisements

2 responses

  1. Super mīļs, silts, garšīgs, vasarīgs utt. rakstiņš. Tā vien gribas tūdaļ pat pamest kompi, papīrus un telefonu, aizvērt ofisa durvis no ārpuses un iet dabā……

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s