jūnija izvēle

Mani šī mēneša absolūtie favorīti ir :

Griķu spilvens / buckwheat pillow

Galva man nesāp bieži, bet kad tā sāp, tad pamatīgi. Šī iemesla dēļ esmu tikusi pie griķu spilventiņa. Tie palīdz novērst galvassāpes, uzlabo miegu un vispārējo pašsajūtu. Ja jau esmu to pievienojusi savam favorītu sarakstam, tad jāsecina, ka šīs īpašības tik tiešām spilvenam piemīt. Man ir pavisam maza izmēra spilvens – milzīgā priekšrocība ir tā, ka to var paņemt visur līdzi, ko jau esmu izmēģinājusi, piemēram, iekārtoju to aiz kakla laikā, kad dodamies garākos pārbraucienos ar auto. Es mīlu, kā smaržo šie spilveni – vakaros, kad moka galvassāpes, šķiet, ka tieši to smarža ir tā, kas mani no sāpēm atbrīvo. Spilventiņš iegādāts Muhamors veikaliņā Baznīcas ielā 14 (ar ieeju no Lāčplēša ielas), tā cena – 12.81 eur.


Buckwheat pillow works excellent for me – it smells just fantastic, releases me from headaches and is absolutely must have if you are going on long trip with car. This one is from lovely gift shop Muhamors which is located in Rīga, Baznīcas street 14 – entrance from Lāčplēša street.

Spilvens copy

 

30 centu džemperītis / 30 cent sweatshirt

30 centus un ne vairāk es samaksāju par šo simpātisko džemperīti, kuru jau esmu tik ļoti iemīļojusi, ka grūti to neuzvilkt katru otro dienu. Šķiet, ka arī krāsa man tīri labi piestāv, nerunājot jau par to, cik ērti tajā jūtos. Ļoti iepriecina veiksmīgi atradumi lietoto apģērbu veikalos!


This beauty costed just 30 cents and I have felt in love with it – it looks perfect with my two favorite colors – black and white, it is comfy and it seems this color looks nice on me. Love successful catches at second hand shops!

Dzemperis

 

Osho “Jaunrade” / Osho “Creativity”

Osho “Jaunrade” ir pēdējā laikā vislabākā lasītā grāmata. Ja citas Osho grāmatas man vairāk vai mazāk lika vilties, tad šī lika tajā absolūti iemīlēties. Par to, kas ir tās cilvēciskās īpašības, kas traucē mums laimīgi un brīvi dzīvot, kā tās iemācīties norobežot, par pilnvērtīgu dzīvošanu, ikdienas sīkumu baudīšanu un dzīves jēgas radīšanu. Vairāk nestāstīšu, noteikti izlasiet!


Osho “Creativity” is one of the most inspiring books I have ever read. I have read lot of Osho books, but this one is my favorite. In this book you can find description of human characteristics that won”t let us live happily, how to avoid them. Also Osho teaches how to live properly, how to enjoy daily bits and pieces, and after all – how to create the meaning of life. I will not tell you anymore, you have to read it yourself!

Gramata

 

Grieķu jogurts “Baltais” / greek yogurt “Baltais”

Bez šī mans ledusskapja saturs vairs nav iedomājams. Lietoju to krējuma vietā dārzeņu salātos, sajaucot biezpienu ar zaļumiem, ar augļiem brokastīs, vai tāpat vien, lai papildinātu maltīti. Veikalos ir pieejami “Baltais” grieķu jogurti arī ar medu vai mellenēm – arī tie ir fantastiski garšīgi tāpat vien vai sajaukumā ar augļiem brokastīs. Grieķu jogurts labvēlīgi ietekmē gremošanas procesus, ir daudz vieglāks par krējumu un tajā ir daudz olbaltumvielu, kas nepieciešamas tiem, kas cītīgi sporto.


Can’t imagine my life without this “Baltais” Greek yogurt anymore. I use this as sour cream substitute – make salads or mix with fruit for breakfast. Greek yogurt is good for digestion, it is lighter than sour cream and has a plenty of protein – you would love it if you are training.

Jogurts

 

Zemesriekstu sviests “Nuteko” / peanut butter “Nuteko”

Dievinu zemesriekstu sviestu! Kad uzzināju par “Nuteko” vietējo ražojumu, steidzos pamēģināt. Vilties nenācās – šis ir nesalīdzināmi dabīgāks par citiem veikalā atrodamajiem zemesriekstu sviestiem, tajā ir 97% riekstu. Šoreiz izmēģināju sviestu ar zemesriekstu gabaliņiem, taču ir pieejams arī bez tiem, kuru vēlos pamēģināt, kā arī apsolos uzrakstīt atsauksmes. Sviestu ēdu ar rīsu galetēm un banāniem, visbiežāk gan vienkārši ķeksēju ar karotīti burciņā un mutē iekšā. Arī šis ir ļoti vērtīgs olbaltumvielu un, tā saukto, labo tauku avots. Zemesriekstu sviestu ir labi iekļaut pēc-treniņa malītē, jo tajā esošās olbaltumvielas palīdzēs veidot un atjaunot muskuļus. Precīzu cenu neatceros, bet tā bija zem 4 eur. Iegādājos veikalā “Idille” Barona Centrā.


I love peanut butter and this one is my favorite. “Nuteko” peanut butter is a local goodie, has 97% nuts and tastes absolutely perfect. I eat it with rice cakes and banana or pure – spoon to mouth. Peanut butter is great source of protein, that’s why you should include it in your post-workout meal to help build and repair muscles. Price is less than 4 eur, and I get it in “Idille” at Barona Centrs Krišjāņa Barona street 46.

DSC_0041

R.

Advertisements

6 responses

 1. Griķu spilvens un grieķu jogurts – pamēģināti, labie. Spilvens ar griķu pildījumu nemaz lielāks nav vajadzīgs, jo garajam nakts miegam, manuprāt, tas nederēs (tad gribas kārtīgu dūnu spilvenu). Grieķu jogurts aizstājis krējumu pilnībā. Paldies meitenēm par jaunām idejām ikdienas uzfrišināšanai.

  Like

  • Par griķu spilvenu piekrītu – lieku to uz sava lielā spilvena un, kad jau iemiegu, tad nostumju maliņā.

   Like

  • Vai ne :) Pastāsti, kur Tu vēl izmanto? Vienā gan es biju vīlusies – esmu liela silto krējuma-miltu mērcīšu piekritēja, vai nu kaut ko nolaidu greizi, vai grieķu jogurts tādām lietām tiešām neder. Bet visur citur – perfekto!

   Like

 2. Pingback: what to bring to festival « femmefarfalle.com

 3. Pingback: idejas brokastīm « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s