mierpilnās Līgo svinības

Midsummer celebration happened to be very easy and atmospheric this year. It was exactly how I wished it to be – warming by the bonfire, thinking of good and bad that  has been done and dreaming about sweet future.


Šogad Līgo svētki pagāja pavisam mierīgā atmosfērā un tas bija tieši tas, ko vēlējos – sildoties pie ugunskura, apdomāt labos un sliktos darbus, kā arī pasapņot par turpmāko.

2

3

4

 

Šogad vēlējos izvairīties no Līgo svētku svinēšanas nesaposusies – svētki taču vienmēr prasa svinīgu tēlu, tāpēc šuvu tautiskus brunčus un piemeklēju ērtas un atbilstošas pārējās detaļas – gaišu blūzi, mitrumizturīgus zābakus un siltas zeķes. Naktī, protams, bez mēteļa neiztikt, taču piekritīsiet, ka svinīga uzpošanās rada maģiskāku sajūtu viscaur svētkus svinot.

Šīs dienas bija dziedinošas un attīrošas – sakārtotas domas un svaigāks skats uz dzīvi. Tagad ar jaunu sparu pretī jauniem sapņiem ar spēku, kas iegūts šajās dienās savienojoties ar dabu. Dančus, dziesmas un rotāšanos ar ziediem gan gribētos paturpināt :)

1

R.

Advertisements

5 responses

  1. Pa smuko. Forši, ka tā sapucējas, laikam jau tiešām tai jāņu zālei, ko plūc jāņu vakarā ir kāds maģisks spēks un mūsu tautas rakstiem arī.

    Like

  2. Pingback: Saulgrieži kopā ar Valmiermuižu « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s