new ingredients for smoothie and life

Last week, as a new edition to my daily smoothie ,I brought in two new ingredients – chopped linseed and oat drink. I chose oat drink instead of my usual rice drink because I wanted something new and the packaging was really pretty. Linseed I chose because of they great health benefits. They are great for skin and hair, great for metabolism and diet. Also, they make smoothie less like a light drink and more like a solid meal.

2

1

Pēdējo nedēļu manā ikrīta smūtija receptē parādījušās divas jaunas sastāvdaļas – smalcinātas linsēklas un auzu piens. Auzu pienu izvēlējos, jo tam bija skaists iepakojums, vēlējos pamēģināt ko jaunu un auzas ir labvēlīgas manai asinsgrupai . Pēc garšas un sastāva tas daudz neatšķiras no rīsu dzēriena – kaut kas starp pienu un ūdeni. Varbūt ne tik salds. Jebkurā gadījumā laba alternatīva.

Smalcinātas linsēklas izvēlējos ar nolūku, iepriekš padziļināti pētot to labvēlīgo ietekmi uz ķermeni. Tām ir neskaitāmi daudz labu īpašību – uzlabo vielmaiņu, palīdz iegūt skaistāku ādu un matus, samazina vēlmi ēst saldumus un taukainus ēdienus, attīra organismu no smagā metāla piesārņojuma, uzlabo redzi un smadzeņu darbību. Pievienotas linsēklas smūtiju no viegla dzēriena padara par sātīgu maltīti.  Ir vērts pamēģināt.

– Beāte

One response

  1. Pingback: monthly favorites / June « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s