svārki Līgo svētkiem / preparing for midsummer celebration

It is less than a week left until Latvian favorite celebration – Summer solstice or Midsummer night festivities. Still, it is enough to prepare to have charming and unforgettable night. This time by preparing I mean selecting proper outfit for frisky night spent dancing and having fun outdoors in rural environment, so I got myself busy making festive skirt.


Līdz mūsu mīļajiem Līgo svētkiem atlikusi mazāk kā nedēļa, taču tas nav maz, ja runa ir par sagatavošanos svētkiem. Pīrāgu cepšanu un siera siešanu atstāsim brīvdienām, taču šajās dienās varētu padomāt, ko vilkt mugurā – iegādāties jaunu, baltu blūzi vai uzfrišināt esošo svārku krājumus. Domājot par svinīga tēla radīšanu Līgo svētkiem tā, lai neiztērētu kaudzi naudas, man prātā ienāca ideja izdaiļot svārku maliņu ar dekoratīvām, rakstainām lentītēm. Šādas skaistas, latviskas lentītes iegādājos Latvijas Tekstila veikaliņā Barona ielā 106. Kopā septiņus metrus iegādājos par 5.50eur.

1

 

Meklējam skapī, gādājam vai šujam jaunus svārciņus, kuros būtu gana ērti svinēt un dancot. Tālāk viss jau pavisam vienkārši – lentītes piešujam pie svārku apakšmalas un skaists bruncis līgošanai gatavs! Lentītes nav jāapstrādā, tās neizirst, tāpēc process itin nemaz nav laikietilpīgs, to var paspēt izdarīt kaut Līgo dienā.

2

3

4

 

To, kā brunči izskatās man mugurā, atrādīšu pēc svētkiem. Pagaidām vēlu jums skaistu un līksmu līgošanu, lai arī šajā gadā tiek pieredzēts īpašs mirklis, kas liks atcerēties tieši šos svētkus!

5

R.

Advertisements

5 responses

  1. Tiešām pēdējais brīdis klāt, kad vēl var pagūt kaut ko saveidot piemērotu līgošanai… es arī darbošos, jau šovakar.

    Like

  2. Pingback: my peaceful midsummer «

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s