ko vilkt uz festivālu / hot and cold – festival outfit

Ja pavasara mēnešos absolūtam priekam pietika ar brīdi, kad tika izziņota iemīļotā mākslinieka uzstāšanās kādā no pašmāju festivāliem, tad tagad jāsāk kultivēt savs prieks tālāk, kaļot plānus savam ideālajam vasaras festivālam – tiem, kam palikšana teltīs nav pa prātam, jāmeklē naktsmājas, jāpierunā šoferīši, kā arī jāatrod skapī ērtākās, foršākās drēbes, kurās pavadīt šos skaistos vasaras svētkus, sauktus par festivāliem. Nemaz nepamanīsiet, kad tūlīt jau bridīsiet pa festivālu teritorijas brikšņiem. Pagaidām šīs vasaras plānā esmu iekļāvusi Positivus un Satta Festival.

Es jau tagad izložņāju savu skapi, un lūkojos, kas man varētu noderēt šajā festivālu sezonā. Liekas, ka noderēt var absolūti viss, jo ar laikapstākļiem festivālos tāpat kā ar bitēm. Tāpēc padomāju, ko varētu vilkt abos variantos – siltā un saulainā festivāla dienā, kā arī aukstā un nemīlīgā.

Ja man būtu jābrauc, piemēram, uz Positivus šodien (un šodien ir patiešām silts) es vilktu džinsa šortus, ērtu, vaļīgu topiņu, slēgtus apavus, kā arī apsietu siltumkrekliņu ap gurniem.

1

2

3

4

 

Taču ja būtu auksts.. Izvēlētos superērtos qooqoo legingus, pagarāku topu vai kleitu, mēteli ar kapuci un garos zābakus. Gumijas zābaki, kā izrādās, cauri, taču izturīgi rudens vai pavasara zābaki ir lieliska alternatīva gumijniekiem, lai tik nelaiž cauri mitrumu.

6

5

7

8

R.

Advertisements

3 responses

  1. Pingback: what to bring to festival « femmefarfalle.com

  2. Pingback: festival outfit / Positivus « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s