labākās lietas dzīvē ir par brīvu / ceriņu pušķis

“Labākās lietas dzīvē ir par brīvu”, nodomāju, kad sestdienas naktī gāju čiept ceriņus, ko dāvināt mammai Māmiņdienā. Naktī tāpēc, ka gribēju izvairīties no konfliktiem ar tantēm, kurām šāda ceriņu aizņemšanās, sauksim to tā, neliekas pareiza. Ej nu iestāsti viņām, ka tas nekas slikts nemaz nav. Nodrošinājusies ar šķērēm, nazi, siltos zābakos un mētelī ar kapuci, blandījos pa tuvējiem pagalmiem, meklējot labāko ceriņu lomu. Galu galā man to bija tik daudz, ka nācās guldīt vannā un uz brīdi kļūt par floristi, lai to visu savaldītu glītā pušķītī. Pie tam, pa nakti ceriņi bijuši tik laipni un piesmaržinājuši visu dzīvokli.

3

1

2

Gribu likt atcerēties gan sev, gan citiem, ka nevajadzētu aizmirst par savu mīļo lutināšanu, apdāvināšanu un apmīļošanu ikdienas. Tāpat vien, lai vairotu prieku. Pašlaik mēs baudām ļoti burvīgu gadalaiku, kas dāvā mums tik daudz skaista, ar ko dalīties ar citiem (pie tam par brīvu!!!), tāpēc vēl jo vairāk – ceriņa zars vai pieneņu pušķis, lai kas tas būtu, iepriecinām viens otru!

4

5

R.

Advertisements

3 responses

  1. P A L D I E S ! Dāvana izdevās, tagad tik smuki smaržo un no fotogrāfijām uz mani skatās mani smukulīši…. P A L D I E S!

    Like

  2. Pingback: zāles – nezāles « femmefarfalle.com

  3. Pingback: vērtīgās zāles – nezāles « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s